SK EN PL RU HU HOME
 
Profil firmy
Fotogaléria
Ponuka strojov po GO
Postup GO / Demontáž
Kontrola presnosti stroja
Napište nám
Referencie
Kontakt
    Počítadlo:  12894972    
 
Profil firmy

Firmu STROJIMPEX s.r.o. založil v roku 1990 majiteľ a neskoršie konateľ p. Frolo Ivan. Firma započala svoju činnosť servisnými prácami u zákazníkov na univerzálnych hrotových sústruhoch rady SV 18 RA, SN 40-50-63-71 B a SUI 40-50.

Začiatky firmy boli skromné na priestory i personál. Od počiatku však bol najväčší dôraz kladený na vysokú odbornosť našich servisných montérov (viac ako 40 ročná prax u výrobcu) a vysokú kvalitu prevedených prác. Servisní pracovníci boli a sú, vrátane majiteľa firmy všetko bývalí servisní montéri výrobcu, takže s kvalitou práce neboli nikdy žiadne problémy. Tento trend sa snaží firma udržiavať dodnes i keď má už nové montážne priestory a sídli v administratívnej budove Defence Konštrukta Trenčín.

Firma postupne prešla na vykonávanie stredných a generálnych opráv sústruhov, nákup a predaj všetkých kovoobrábacích strojov a servisnú činnosť u zákazníkov si zachovala. Viac ako 15 ročné pôsobenie firmy STROJIMPEX na našom i zahraničnom trhu, prinieslo nielen dobré meno firme ale i spokojnosť zákazníkov. O tom svedčí neustále rastúci počet nových, ale i opätovný návrat starých zákazníkov.

Presvedčite sa sami o vysokej kvalite nami generálkovaných strojov a prevádzaní servisných služieb.
U koho budete mať väčšiu istotu v kvalite odvedenej práce ak nie u pracovníkov bývalého výrobcu.
Veríme, že Vás príjemne prekvapíme i našimi cenami.

Naša činnosť

Firma STROJIMPEX s.r.o sa zaoberá od svojho založenia servisom univerzálnych hrotových sústruhov rady SV, SN a SUI.
Prevádzame u zákazníka pravidelné preventívne prehliadky a opravy podľa jeho potrieb. Na prevedené práce poskytujeme 6 mesačnú záruku.

Prevádzame generálne opravy sústruhov rady SV, SN a SUI.Brúsky na plocho rady BRH a BPH.Frézky rady FA,FGU,FGS. Tieto stroje môžu byť dodané zákazníkom, alebo si ich môže zákazník na objednávku zakúpiť priamo v našej firme. Na stroje po generálnej oprave poskytujeme zákazníkovi 12 mesačnú záruku na celý stroj.

Zaoberáme sa tiež nákupom a predajom všetkých kovoobrábacích strojov. Sme schopní zariadiť kompletne "na kľúč" celú vašu prevádzku či dielňu Vami požadovanými strojmi. Zabezpečujeme predaj náhradných dielov na vyššie uvedené sústruhy. Taktiež si u nás môžete zakúpiť zvláštne príslušenstvo k uvedeným strojom.

Viac ako 15 ročná tradícia firmy STROJIMPEX s.r.o Vám dáva záruku Vašej spokojnosti.
Motto: Možno u nás nenakúpite všetko, ale určite nakúpite čo práve potrebujete.

 

 
Stroje po GO
 
Univerz.hrotovy sústruh SUI 50
viac informácií ...

Univerz.hrotovy sústruh SN 50 B
viac informácií ...

Univerz.hrotovy sústruh SV 18 RA s digitalnym odmeriavanim Fagor.
viac informácií ...

 
programming: BITnet webdesign: cello